Veleprodaja

Miloš Mihović

milos@savacoop.rs

Mobilni telefon: 062/801-01-33

Region: Severna Bačka i Severni Banat

Milan Šibul

milan.sibul@savacoop.rs

Mobilni telefon: 063/644-974

Region: Južna Bačka

Radovan Kontić

radovan@savacoop.rs

Mobilni telefon: 062/801-01-39

Region: Zapadna Bačka

Dušan Popović

dusan.popovic@savacoop.co.rs

Mobilni telefon: 063/110-94-07

Region: Novi Sad

Duško Rutonić

dusko@savacoop.rs

Mobilni telefon: 063/510-469

Region: Južna Bačka i Srednji Banat

Srdjan Panic

srdjan@savacoop.rs

Mobilni telefon: 063/510-813

Region: Srednji i Južni Banat

Vladimir Trivković

vladimir@savacoop.rs

Mobilni telefon: 063/510-465

Region: Srednji i Južni Banat

Branislav Manojlović

branislav.manojlovic@savacoop.co.rs

Mobilni telefon: 069/462-99-79

Region: Srednji Banat

Nenad Mirković

mirkovic@savacoop.rs

Mobilni telefon: 063/530-904

Region: Južni Banat i Braničevski okrug

Nenad Kranik

nenad@savacoop.rs

Mobilni telefon: 063/537-329

Region: Srem

Aleksandar Ninić

aleksandar@savacoop.rs

Mobilni telefon: 062/801-01-38

Region: Srem

Dalibor Brnja

dalibor.brnja@savacoop.rs

Mobilni telefon: 063/517-907

Region: Mačva

Borislav Stajić

borislav@savacoop.rs

Mobilni telefon: 062/801-01-35

Region: Beograd

Zdravka Pavlović

zdravka@savacoop.rs

Mobilni telefon: 063/7794-226

Region: /